Dreamwidth
Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні я трішки відійду від теми Лінукса, хоча сьогоднішня тема пов’язана з інтернетом. Мова піде про блоговий сервіс Dreamwidth.
Я його відкрив для себе зовсім недавно. Ну, години три тому. Читав щось про Живий Журнал. В Вікіпедії читав. Читав, також, що він має проблеми з індексуванням, що дуже заполітизований, що реклами багато і просування блогерів там йде по незрозуміло якому алгоритму.
І тут я несподівано наштовхнувся на його форк. Виявляється в Живого журналу є відгалуження з назвою Dreamwidth. Ну і нормально, подумав я. Сторіночка в Живому Журналі в мене була заведена ще в 2010 році. Тоді ще війни не було і сприймалося все трохи інакше. Це була саме що сторіночка. Тобто одна сторінка, а потім я про нього забув. Забув, а це щось, незрозуміло чому, згадав. Написав там кілька постів і почав шукати альтернативу. Просто схотілося.
А Dreamwidth, він такий мінімалістичний. Одна мова, англійська. Мене дещо бентежить, бо я ні разу не поліглот. Від реклами творці Dreamwidth відмовилися принципово. Проект підтримується за рахунок платних акаунтів і, можливо ще чогось. А може лише за рахунок грошей, які надходять при оплаті платних акаунтів.
Як я вже писав — все мінімалістично. В ретро стилі. Симпатична кольорова гамма. Реклама не блимотить. В принципі я не проти реклами. Програмістам же теж треба за щось жити. Ну от творці сервісу зуміли обійтися без реклами. Молодці.
Мій блог називається Igor_Koltuckyj. Я, Dreamwidth, як я вже писав, я тільки почав знайомитися. Мені не зрозуміло скільки не ньому користувачів. Таке враження, що зовсім не багато. Давайте розбиратися разом!
Немає коментарів:
Дописати коментар